Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 33-919545449 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Запасні частини на автобуси. | 16 july 2026, 15:00 | Download |
| 33-919595816 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Запасні частини до колісних навантажувачів. | 16 july 2026, 15:00 | |
| 33-919462689 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Запасні частини на легкові автомобілі. | 16 july 2026, 15:00 | Download |
| 31-499220672 | АТ “НЗФ” | Поставка теплоізоляційних матеріалів для АТ "НЗФ" | 10 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-804639437 | ПАТ "ЖЦПК" | блок грейферного крану | 10 july 2026, 17:00 | Download |
| 10-804975184 | ПАТ "ЖЦПК" | Поставка лаку для ПАТ "ЖЦПК" | 08 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-806000180 | ПРАТ "ІЦКК" | плити для BOBST SPO 160 Vision. № 0651 0060 01. | 10 july 2026, 17:00 | Download |
| 36-31966822 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Литво марганцевісте | 08 july 2026, 17:00 | Download |
| 33-921652488 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Запасні частини до оргтехніки. | 08 july 2026, 15:00 | Download |
| 31-499758707 | АТ “НЗФ” | КОЛЕСО К2Р800Х110 КМ 3001-02-26А "В" - 3,4 квартал 2026 | 09 july 2026, 17:00 | Download |