Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
30-2032791062 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/500, Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/501 01 july 2026, 12:00 Download
31-499085246 АТ “НЗФ” Перетворювач частоти. Відповідь на 10-803610637 01 july 2026, 17:00 Download
31-499526579 АТ “НЗФ” Метизна продукція 29 june 2026, 16:00 Download
1-22062026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Труби РЕ 03 july 2026, 12:00 Download
31-499321435 АТ “НЗФ” Високовольтне обладнання. 06 july 2026, 17:00 Download
10-804753950 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 110-150 кВ 06 july 2026, 17:00 Download
10-803018877 ПАТ "ЖЦПК" ланцюг 08 july 2026, 17:00 Download
31-498103144 АТ “НЗФ” Верстати 09 july 2026, 15:00 Download
31-497600473 АТ “НЗФ” Дефектування та подальший ремонт двигуна CUMMINS NTA855-C360S10 02 july 2026, 15:00 Download
32-394015179 АТ “ЗФЗ” Муфти зубчасті 01 july 2026, 17:00 Download