Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-394043139 АТ “ЗФЗ” залізничні запчастини до тепловозу ТГМ 01 july 2026, 17:00 Download
10-803715768 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт автомобіля SKODA SUPERB д.н.з. ВІ1185СЕ 03 july 2026, 15:00 Download
31-498986814 АТ “НЗФ” КОМПЛЕКТНА ТРАНСФОРМАТОР.ПІДСТАНЦІЯ-6,10 03 july 2026, 17:00 Download
32-394016546 АТ “ЗФЗ” Виконання робіт з дефектоскопії елементів підвісок вантажопідйомних кранів, траверс, цапф ковшів, що транспортують розплавлений метал в цехах №№2, 3 09 july 2026, 12:00 Download
10-804255194 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-275А Л-1, Л-2 в м. Карлівка Полтавського району Полтавської області) (проєкт ІП 2027) 09 july 2026, 12:00 Download
10-804255445 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-197 Л-1 в м. Карлівка Полтавського району Полтавської області) (проєкт ІП 2027) 09 july 2026, 12:00 Download
31-496908724 АТ “НЗФ” САМОРЯТІВНИК ІЗОЛЮЮЧИЙ CARBO 30 та ПРИСТРІЙ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ CARBOFIT 400 . Червень - 3 квартал 2026 (раніше не придбалось) 30 june 2026, 12:00
24062026 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Проект буд-ва СЕС 01 july 2026, 12:00 Download
10-805196663 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Влаштування системи пожежної сигналізації в приміщеннях Решетилівської дільниці Полтавської ОФ АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за адресою: м.Решетилівка, вул. Решетилівська 75а та центру обслуговування абонентів за адресою: вул. Решетилівська 75б 09 july 2026, 12:00 Download
33-919016109 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" відпрацьовані автомобільні шини 29 june 2026, 14:00 Download