Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-804256195 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-214 Л-1, Л-3 в м. Гребінка Лубенського району Полтавської області) (проєкт ІП 2027) 02 july 2026, 12:00 Download
31-498750455 АТ “НЗФ” Кабельно-провідникова продукція 26 june 2026, 12:00 Download
10-797537622 ПРАТ "ІЦКК" 1.Перетворювачі різниці тисків або дифманометри. 2. Перетворювач тиску. 25 june 2026, 15:00 Download
31-498238681 АТ “НЗФ” Перевезення 22 june 2026, 12:00 Download
1-18062026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Брухт електродвигунів 22 june 2026, 13:00 Download
31-499153671 АТ “НЗФ” Перетворювач частоти, відповідь на 10-804256878 22 june 2026, 17:00 Download
10-804284930 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-230 Л-1, Л-2 в м.Гребінка Лубенського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 25 june 2026, 12:00 Download
31-498737798 АТ “НЗФ” Деталі трубопроводів 24 june 2026, 12:00 Download
31-498750206 АТ “НЗФ” Запірна арматура 24 june 2026, 12:00 Download
10-802717768 ПАТ "ЖЦПК" Запчастини на автонавантажувач та трактор МТЗ -82 25 june 2026, 15:00 Download