Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-499093393 АТ “НЗФ” бій вогнетривкої цегли МЛС 23 june 2026, 12:00 Download
46-109472320 ПРАТ "ТЕЛЕСИСТЕМИ УКРАЇНИ" Оптоволоконний кабель FiFix OTDr G 652 ємністю 1F, 2F, 4F, 8F, 12F 2x12F виробник ТОВ "Кабельний завод "Фікснет" 25 june 2026, 12:00 Download
10-804566065 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з капітального ремонту електродвигуна постійного струму П2Ш-800-255-7КУХЛ4 4800кВт 60об/хв, інв. № 41432, 2002 р.в. СПУ ш. "Криворізька". в 3 кварталі 2026 року 25 june 2026, 12:00 Download
31-498392554 АТ “НЗФ” Перевезення брухту чорних металів у червні 2026 22 june 2026, 12:00 Download
10-804282518 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-169 Л-3 в с.Кустолові Кущі Полтавського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 25 june 2026, 12:00 Download
10-804283542 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-207 Л-1 в м.Гребінка Лубенського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 25 june 2026, 12:00 Download
10-804284689 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-217 Л-1, Л-2, Л-3 в м.Гребінка Лубенського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 25 june 2026, 12:00 Download
10-803722789 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт автопідйомника AGP28К на базі автомобіля КРАЗ-5233НЕ, д.н.з. ВІ0176СІ (заміна тензодатчика) 23 june 2026, 15:00
17062026 АТ "А-БАНК" Інверторна система резервного живлення. 19 june 2026, 17:00 Download
31-498697222 АТ “НЗФ” КРИШКА РОЛИКА 21-3939-00 СБ та РОЛИК 2351 23 june 2026, 17:00 Download