Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-919326160 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Підсилювачі мобільного звязку. 18 june 2026, 17:00 Download
10-802549332 ПАТ "ЖЦПК" підшипники 17 june 2026, 12:00
31-496895956 АТ “НЗФ” Комерційний металопрокат 16 june 2026, 17:00 Download
30-2027808174 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Підшипники 17 june 2026, 12:00 Download
30-2027389235 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Аккумуляторні батареї 16 june 2026, 12:00 Download
31-496914904 АТ “НЗФ” Підшипник - 3 квартал 2026 17 june 2026, 12:00 Download
31-498469807 АТ “НЗФ” виконання робіт з експертного обстеження (технічного діагностування) та режимно-налагоджувальних випробувань парового котла типу ГМ-50-14/250 (1993 р.в.), переобладнаного для спалювання феросплавного газу 18 june 2026, 12:00 Download
10-803663196 ПРАТ "ІЦКК" ремонт стіни та картонного цеху 19 june 2026, 12:00 Download
31-498126595 АТ “НЗФ” б/в автошини з металевим та нейлоновим кордом, камери та обвідні стрічки 17 june 2026, 12:00 Download
31-498811824 АТ “НЗФ” Кварцит ТК-97 фр. 25-100 мм 16 june 2026, 12:00 Download