Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 36-31828312 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Зірочки приводу циліндричного сита | 16 june 2026, 17:00 | Download |
| 10-803173137 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Поставка води питної для АТ "КЗРК" | 12 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-498122330 | АТ “НЗФ” | б/в свинцево-кислотних акумуляторних батарей | 11 june 2026, 12:00 | Download |
| 30-2028054471 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Поставка полікарбонату для АТ "ПГЗК" | 15 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-803609930 | ПРАТ "ІЦКК" | насос TAPFLO T 100 PET (за своїми характеристиками є повним аналогом насосу WILDEN, який підлягає заміні) | 15 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-498471798 | АТ “НЗФ” | Аналізатор якості електроенергії | 10 june 2026, 17:00 | Download |
| 10-802245493 | ПАТ "ЖЦПК" | Світлотехнічна продукція | 15 june 2026, 15:00 | Download |
| 30-2027985910 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Електричні лампи та світільники | 15 june 2026, 15:00 | |
| 30-2027787317 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Поставка цементу для АТ "ПГЗК" | 10 june 2026, 12:00 | Download |
| 33-919582296 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Електроскутери. | 11 june 2026, 15:00 |