Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-2029189716 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Кабельно - провідникова продукція | 01 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-803267005 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Спецвзуття | 09 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-498102893 | АТ “НЗФ” | Трансформатори | 12 june 2026, 17:00 | Download |
| 10-802198305 | ПРАТ "ІЦКК" | Поставка поліетиленових труб та фітингів для ПРАТ "ІЦКК" | 10 june 2026, 12:00 | Download |
| 30-2027866530 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | 10 june 2026, 17:00 | Download |
| 30-2027590025 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Сітка щілинна на з`єднувальних шпильках | 12 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496782676 | АТ “НЗФ” | Обладнання відеонагляду. 3й кв 2026р. | 11 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496836556 | АТ “НЗФ” | Комп'ютерне та мережеве обладнання 3 квартал 2026 | 11 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496977842 | АТ “НЗФ” | канати сталеві | 10 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496898481 | АТ “НЗФ” | Труби сталеві | 11 june 2026, 17:00 | Download |