Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
30-2028092649 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Труба профільна прямокутна 40x20x2 мм прямокутна 11 june 2026, 17:00 Download
02062026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” брухт чорний, вид 9/501 04 june 2026, 12:00 Download
46-109216045 ПРАТ "ТЕЛЕСИСТЕМИ УКРАЇНИ" Гума для авто компанії 11 june 2026, 15:00 Download
33-919449168 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Зварювальне обладнання 09 june 2026, 15:00 Download
30-2029191195 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Технічні засоби охорони 09 june 2026, 17:00 Download
30-2027872629 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” продукція шпалопиляння 9.02 05 june 2026, 17:00 Download
30-2027726164 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Поставка піску для АТ "ПГЗК" 08 june 2026, 12:00 Download
10-802610032 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Автокран вантажопідіймальністю не менше 32т на повнопривідному шасі 6х6 08 june 2026, 12:00 Download
31-497183935 АТ “НЗФ” Поставка поліетиленових труб та фітингів для АТ "НЗФ" 09 june 2026, 12:00 Download
33-919394050 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Муфти кабельні. 08 june 2026, 12:00 Download