Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-802549582 | ПАТ "ЖЦПК" | Транспортерні стрічки | 04 june 2026, 12:00 | Download |
| 30-2027999448 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Мило господарче | 03 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-497221793 | АТ “НЗФ” | ГТВ | 04 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-496115371 | АТ “НЗФ” | Технологічний металопрокат | 04 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496896800 | АТ “НЗФ” | Сталь бурова | 04 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496933521 | АТ “НЗФ” | ГТВ та АТВ | 04 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-496609891 | АТ “НЗФ” | Обладнання СКУД. 3й кв 2026р. | 04 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496544520 | АТ “НЗФ” | Вироби для прокладання та захисту кабелів та проводів | 03 june 2026, 17:00 | Download |
| 36-31759570 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | 02 june 2026, 17:00 | Download |
| 10-800058335 | ПАТ "ЖЦПК" | комплект сита і плити | 04 june 2026, 17:00 | Download |