Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-801914878 | ПРАТ "ІЦКК" | хімікати | 01 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-496394814 | АТ “НЗФ” | АКБ до радіостанцій. 3й кв 2026р. | 03 june 2026, 15:00 | |
| 30-2027824506 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Рукав | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-497619544 | АТ “НЗФ” | Кабельні барабани (35 од.) | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-802492790 | ПАТ "ЖЦПК" | Піддони | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-497372217 | АТ “НЗФ” | Проведення ресертифікаційного та наглядових аудитів Інтегрованої системи менеджменту, отримати Сертифікат відповідності Системи менеджменту якості вимогам ISO 9001:2015, Сертифікат відповідності Системи екологічного менеджменту вимогам ISO 14001:2015 | 08 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-496984088 | АТ “НЗФ” | теплоізоляция, фольгоізол | 03 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-496883543 | АТ “НЗФ” | Рукава | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-802188278 | ПРАТ "ІЦКК" | Піддони | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-802181807 | ПАТ "ЖЦПК" | клей | 01 june 2026, 12:00 | Download |