Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-496266125 | АТ “НЗФ” | Уточнення робіт з відновлення працездатності кранового вантажопідіймального електромагніта М-42Б | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-801364270 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Програмний комплекс NGFW Palo Alto Networks VM-500 | 29 may 2026, 17:00 | Download |
| 31-496541457 | АТ “НЗФ” | ротор нагнітача Н-9000 | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-801899301 | ПРАТ "ІЦКК" | крохмаль кукурудзяний | 28 may 2026, 12:00 | Download |
| 10-801923287 | ПРАТ "ІЦКК" | сіль таблетована | 29 may 2026, 12:00 | Download |
| 10-801428631 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | шафа КТП 1250 | 29 may 2026, 12:00 | Download |
| 30-2027987650 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | ЗІЗ | 28 may 2026, 12:00 | |
| 30-2005871461 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Заміна компонентів перекриття ЧЗФ | 08 june 2026, 12:00 | Download |
| 30-2027511906 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Електроди | 28 may 2026, 14:00 | Download |
| 31-497321215 | АТ “НЗФ” | Фільтр повітряний | 28 may 2026, 12:00 | Download |