Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-496952661 АТ “НЗФ” Частотний перетворювач Danfoss 01 june 2026, 17:00 Download
31-496697466 АТ “НЗФ” Насосне обладнання. 01 june 2026, 14:00 Download
31-496839401 АТ “НЗФ” Зварювальні матеріали 28 may 2026, 14:00 Download
31-496388770 АТ “НЗФ” Світлотехнічна продукція 03 june 2026, 15:00
31-496196712 АТ “НЗФ” Автошини 3й кв 2026р. 29 may 2026, 15:00 Download
31-497168479 АТ “НЗФ” Виконання робіт з експертного обстеження (технічного діагностування, періодичного технічного огляду) основного технологічного устаткування (загальна кількість устаткування 54 од. у т.ч. ЦВФ - 42 од., АГЦ - 10 од., РМЦ - 2 од.) для АТ «НЗФ», згідно з переліком. 03 june 2026, 12:00 Download
31-496456205 АТ “НЗФ” Виконання ремонту з заміної вузлів стріли автопідйомника АП - 17 А-04 28 may 2026, 15:00 Download
31-496978262 АТ “НЗФ” Виконання робіт з експертного обстеження вантажопідіймальних кранів, автопідйомників та технічний огляд екскаваторів (22 одиниці) для АТ «НЗФ», згідно з графіком. 03 june 2026, 12:00 Download
31-496351664 АТ “НЗФ” Запасні частини вантажної техніки. 08 june 2026, 15:00 Download
31-496376208 АТ “НЗФ” Запасні частини бульдозерної техніки. 3й кв 2026р. 08 june 2026, 15:00 Download