Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-802825304 ПАТ "ЖЦПК" Металева труба 63 мм і 51 мм 26 may 2026, 17:00 Download
30-2027481329 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Кисень газоподібний технічний 25 may 2026, 12:00 Download
31-496897630 АТ “НЗФ” Метизна продукція 26 may 2026, 12:00 Download
1-19052026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Скло листове М1 4мм 27 may 2026, 12:00 Download
10-802104972 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Нове будівництво КЛ-110 кВ від ПЛ-110 кВ "Полтава-Супрунівка №1" до ПС 110/10/6 кВ "Південно-Західна" в м.Полтаві) (проєкт ІП 2027) 04 june 2026, 12:00 Download
10-802114202 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення КЛ 110 кВ «Відпайка до ПС 110/6 кВ «Полтава-місто» по вул.Старий Поділ,5 в м.Полтава) (проєкт ІП 2027) 04 june 2026, 12:00 Download
10-802118284 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення ПЛ 110 кВ «Відпайка до ПС Південно-Західна», яка розташована в межах території м.Полтава в районі вулиць Великотирновська, Шилівська, Героїв Сталінграду, Героїв АТО) (проєкт ІП 2027) 04 june 2026, 12:00 Download
10-802534734 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Коригування ПД по об'єкту: "Технічне переоснащення трансформаторної підстанції 110/10кВ «Промвузол» в м. Полтава, Полтавської області" (в частині розділення робіт на 3 черги (роки) (проєкт ІП 2027) 04 june 2026, 12:00 Download
10-801454996 ПАТ "ЖЦПК" кабельно-провідникова продукція для СЕС 27 may 2026, 12:00 Download
31-496341854 АТ “НЗФ” АКБ тягові. 3й кв 2026р. 26 may 2026, 15:00