Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-801675948 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Очищення, дефектоскопія, градуювання та ремонт ємностей для зберігання трансформаторної оливи | 27 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496229595 | АТ “НЗФ” | Прилади обліку, контролю. 3й кв 2026р. | 22 may 2026, 17:00 | Download |
| 36-31678195 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | запчастини для млина | 21 may 2026, 17:00 | Download |
| 31-496095834 | АТ “НЗФ” | Запчастин автомобільної техніки | 25 may 2026, 15:00 | Download |
| 1-14052026 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Брухт змішаний вид 9 (трансформаторів) | 19 may 2026, 12:00 | Download |
| 32-392509571 | АТ “ЗФЗ” | Запорна арматура | 21 may 2026, 12:00 | Download |
| 32-392514282 | АТ “ЗФЗ” | Трубна продукція | 19 may 2026, 17:00 | Download |
| 10-801756753 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Генератор бензиновий | 22 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496150898 | АТ “НЗФ” | Брикети залізовмісні | 20 may 2026, 15:00 | Download |
| 31-496160890 | АТ “НЗФ” | Вапно негашене 2 сорту | 20 may 2026, 12:00 | Download |