Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-495998721 АТ “НЗФ” Тени травень-червень квартал 2026 22 may 2026, 16:00 Download
32-392457330 АТ “ЗФЗ” Електродна маса, графітована продукція 19 may 2026, 12:00 Download
31-495524853 АТ “НЗФ” Система сповіщення про загрозу 19 may 2026, 17:00 Download
31-496249496 АТ “НЗФ” Надання послуг з діагностики методом неруйнівного контролю гаків та деталей підвіски вантажопідіймальних кранів, що транспортують розплавлений метал та рідкий шлак 25 may 2026, 12:00 Download
10-801739329 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Інструменти різні 22 may 2026, 14:00 Download
31-496579496 АТ “НЗФ” Перевезення смоли кам`яновугільної з ПРАТ «Запоріжкокс» (м. Запоріжжя) на АТ НЗФ в травні - першій декаді червня 2026 року 19 may 2026, 12:00 Download
31-496109636 АТ “НЗФ” АКБ стартерні. 3й кв 2026р. 15 may 2026, 12:00 Download
10-801034817 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з ремонту двигуна ЯМЗ-238 20 may 2026, 15:00 Download
10-801037525 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт кузова автомобіля CITROEN BERLINGO ВІ4937НТ 20 may 2026, 15:00 Download
10-801040303 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт кузова автомобіля GREAT WALL WINGLE 7, д.н.з. ВІ6738ІВ 20 may 2026, 15:00 Download