Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 36-31563858 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Акумуляторні батареї | 15 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496211788 | АТ “НЗФ” | Гідро-, пневмооблпаднання | 20 may 2026, 12:00 | Download |
| 10-801869942 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Реконструкція ЗТП-17 в м. Полтава | 27 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496600916 | АТ “НЗФ” | Кабельно-провідникова продукція. | 20 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496293195 | АТ “НЗФ” | Поставка цементу для АТ "НЗФ" | 18 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496277516 | АТ “НЗФ” | Компресорне обладнання | 19 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496375628 | АТ “НЗФ” | Ремонт тепловоза ТЭМ-15 | 15 may 2026, 12:00 | Download |
| 10-796936097 | ПАТ "ЖЦПК" | запчастини | 20 may 2026, 17:00 | Download |
| 10-801554533 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шини алюмінієві | 18 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496083226 | АТ “НЗФ” | ТОЧКА ДОСТУПУ WIFI MIKROTIK (ЗОВНІШНЯ) LtAP-2HnD&R11e-LTE7 | 13 may 2026, 15:00 | Download |