Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-916655620 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Засоби радіоелектронної розвідки. 15 may 2026, 15:00 Download
31-495924414 АТ “НЗФ” ПГОСА, вироби вогнетривкі ША-1 № 5-1, ШКУ 39 № 12, ШКУ 39 № 15, ХП 1 № 3, ХП 1 № 4, формувальний пісок 1П1О203, ППЕ-88. 13 may 2026, 12:00 Download
10-799524789 ПАТ "ЖЦПК" металопрокат 15 may 2026, 17:00 Download
32-392068442 АТ “ЗФЗ” Виконання робіт з проведення ресертифікаційного та наглядових аудитів Системи Менеджменту якості заводу у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015 з видачею Сертифікату відповідності міжнародного зразка (визнаного IAF) для АТ «ЗФЗ». 14 may 2026, 12:00 Download
30-2024866145 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” залізничні рейки Р-65 б/в 13 may 2026, 17:00 Download
10-801398873 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обладнання забезпечення В/Ч зв‘язку 14 may 2026, 17:00 Download
30-2024872198 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Надання послуг З вибору підрядника на надання послуг з демонтажу контактної мережі на об'єктах АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК» 15 may 2026, 12:00 Download
36-31652798 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" електродвигуни, трансформатор 13 may 2026, 12:00 Download
31-495919440 АТ “НЗФ” Поставка піску для АТ "НЗФ" 13 may 2026, 12:00 Download
10-799402920 ПАТ "ЖЦПК" Фільтри для компресорів 13 may 2026, 14:00 Download