Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
2-05052026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Сендвич-панель 13 may 2026, 12:00 Download
3-05052026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Реалізація соди кальцинованої 11 may 2026, 12:00 Download
1-05052026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Мати теплоізоляційні 13 may 2026, 12:00 Download
31-495879998 АТ “НЗФ” ПОЛОТНО ЖИВИЛЬНИКА ПЛАСТИНЧАТОГО П-1552.00СБ 12 may 2026, 17:00 Download
30-2024311053 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” проведення робіт з різання обладнання будівлі заводу керамічної цегли 1992-1997р.р. 15 may 2026, 12:00 Download
01-34042026 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Поліетилен 08 may 2026, 12:00 Download
32-391872514 АТ “ЗФЗ” Кисень технічний в балонах 07 may 2026, 15:00 Download
10-801079537 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" виконання робіт з проведення експертизи стану охорони праці та промислової безпеки виробництва, проведення експертних обстежень та технічних оглядів (позачерговий/періодичний та частковий) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпекидля АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ». 13 may 2026, 12:00 Download
10-800578517 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Пристрій для перевірки автоматичних вимикачів 15 may 2026, 17:00 Download
30-2025241200 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Брухт та відходи кольорових металів ДСТУ 3211:2009 08 may 2026, 12:00 Download