Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-801037774 ПАТ "ЖЦПК" Брухт кольорових металів 08 may 2026, 12:00 Download
30042026 ТОВ “БІ ТІ СОЛЮШИНС” Apple MacBook Air 13"M4 16/256GB 2025 (MW0Y3) Starlight 06 may 2026, 17:00 Download
32-391944850 АТ “ЗФЗ” Виконання робіт з експертного обстеження тепловоза ТГМ-4 №2598, з метою подовження терміну служби для АТ «ЗФЗ», згідно з відомістю обсягів робіт. 07 may 2026, 12:00 Download
31-495068032 АТ “НЗФ” Ремонт та експертиза ємностей 11 may 2026, 12:00 Download
10-800025380 ПРАТ "ІЦКК" Сітка нержавіюча ОД №16 12Х18Н10Т 06 may 2026, 12:00 Download
10-800678222 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Роботи з винесення шафи обліку електричної енергії на фасад будівлі в місті Полтаві. 14 may 2026, 12:00 Download
32-391737882 АТ “ЗФЗ” Поставка покрівельних матеріалів для АТ "ЗФЗ" 05 may 2026, 12:00 Download
10-797992430 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Кабель КППЕ-ВП (100) 4*2*0,51 (F/UTP-cat.5E) 06 may 2026, 12:00 Download
31-494781910 АТ “НЗФ” Технологічний металопрокат 02 may 2026, 17:00 Download
30-2022800404 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Кабельно-провідникова продукція б/в (реалізація) 06 may 2026, 12:00 Download