Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-496292822 | АТ “НЗФ” | Запасні частини легкової техніки. 3й кв 2026 | 08 june 2026, 15:00 | Download |
| 31-496366411 | АТ “НЗФ” | Запасні частини автобусної техніки. 3й кв 2026р. | 08 june 2026, 15:00 | Download |
| 10-801520440 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Модуль процесорний | 26 may 2026, 15:00 | Download |
| 10-801502938 | ПАТ "ЖЦПК" | метизи | 26 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496470076 | АТ “НЗФ” | хим.продукция | 26 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496914312 | АТ “НЗФ” | СІТКА Р8-3 (1,75 Х 4,5М) ГОСТ 3306-88 | 22 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-497056997 | АТ “НЗФ” | реагент Smart Synt RW-875 | 25 may 2026, 12:00 | Download |
| 31-496679293 | АТ “НЗФ” | КОНТАКТОР ПМЛ-5502 О*4Б 380В | 29 may 2026, 15:00 | |
| 31-496494278 | АТ “НЗФ” | Вогнегасники ВВК. | 29 may 2026, 15:00 | Download |
| 31-496104152 | АТ “НЗФ” | Вогнегасники. 3й кв 2026р. | 29 may 2026, 15:00 | Download |