Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 33-919328550 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Метали чорні вторинні | 28 may 2026, 15:00 | Download |
| 10-803193665 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Провід ASXSN | 03 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-497991671 | АТ “НЗФ” | Перетворювач частоти | 03 june 2026, 17:00 | Download |
| 32-393088789 | АТ “ЗФЗ” | брухт чорних металів | 28 may 2026, 15:00 | Download |
| 30-2025812564 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Металопрокат | 02 june 2026, 17:00 | Download |
| 10-801876849 | ПРАТ "ІЦКК" | водорозчинні фарби для друку | 02 june 2026, 12:00 | Download |
| 36-31791558 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Сітка рифлена | 29 may 2026, 14:00 | Download |
| 30-2027449340 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Електроізоляційні матеріали | 03 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-801595974 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Програмне забезпечення RTUtil 500 Rel.13 | 01 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496271166 | АТ “НЗФ” | паперова продукція | 02 june 2026, 12:00 |