Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-2029489194 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Брухт та відходи кольорових металів ДСТУ 3211:2009 | 16 june 2026, 12:00 | Download |
| 31-498259313 | АТ “НЗФ” | Брухту кольорових металів. | 16 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-802578087 | ПАТ "ЖЦПК" | робочий одяг | 11 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-802793033 | ПАТ "ЖЦПК" | робоче взуття | 09 june 2026, 12:00 | Download |
| 32-393426367 | АТ “ЗФЗ” | техничні гази в асоритименті | 15 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-803674781 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Посудомийна машина | 16 june 2026, 14:00 | Download |
| 30-2027480727 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Електрощітки (код 40.14) | 12 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-496900087 | АТ “НЗФ” | Свинець | 15 june 2026, 17:00 | Download |
| 30-2028088723 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Металопрокат | 15 june 2026, 17:00 | Download |
| 30-2028818986 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Заміна компонентів та підготовка до часткового списання дерев'яних віконних блоків на віконні блоки з полікарбонатним заповненням корпусу СКК ЧЗФ, інв.1522 | 19 june 2026, 12:00 | Download |