Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-804080411 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з експертного обстеження та позачерговий технічний огляд посудин що працюють під тиском АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» у 2026 році | 23 june 2026, 12:00 | Download |
| 33-920181534 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Обслуговування залізничних ваг | 23 june 2026, 15:00 | Download |
| 32-393349900 | АТ “ЗФЗ” | Прогнозні обсяги утворення відходів на АТ ЗФЗ у 2026 для передачі на оброблення | 19 june 2026, 12:00 | Download |
| 33-919400070 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Труби сталеві. | 17 june 2026, 15:00 | Download |
| 33-917117540 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Шахтне обладнання. | 24 june 2026, 17:00 | Download |
| 10-804073332 | ПАТ "ЖЦПК" | Демонтаж ТЕЦ | 19 june 2026, 12:00 | Download |
| 10-804055966 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника металопрокату у червні 2026р. | 16 june 2026, 17:00 | Download |
| 30-2030179614 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Мережеве обладнення | 19 june 2026, 17:00 | Download |
| 31-498371365 | АТ “НЗФ” | перевезення гіпохлориту натрію | 17 june 2026, 15:00 | Download |
| 33-919459571 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Акумулятори стартерні | 16 june 2026, 12:00 | Download |