Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-499778084 | АТ “НЗФ” | Дріт порошкоаий наплавочний ВЕЛТЕК-Н285-S, діаметр 3,6 мм | 06 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-804262934 | ПАТ "ЖЦПК" | кабельно-провідникова продукція | 08 july 2026, 12:00 | Download |
| 32-393896242 | АТ “ЗФЗ” | Запорна арматура | 08 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-805376240 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка стосовно придбання трубопровідної арматури в 3-4 кварталі 2026 року | 08 july 2026, 12:00 | Download |
| 32-393982817 | АТ “ЗФЗ” | ЗІЗ (плитоноска, бронеплита, шолом) | 07 july 2026, 12:00 | Download |
| 31-499407575 | АТ “НЗФ” | Протигаз ГП-5 (5285 штук) | 07 july 2026, 12:00 | Download |
| 32-394184345 | АТ “ЗФЗ” | брухт чорних металів | 01 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-805373349 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника підігрівачів та калориферів в 3-4 кварталі 2026р. | 07 july 2026, 15:00 | Download |
| 31-499570211 | АТ “НЗФ” | Реалізація брухту чорних металів вид 9 | 01 july 2026, 12:00 | Download |
| 32-394039166 | АТ “ЗФЗ” | Залізничні крепіжі в асортименті | 03 july 2026, 17:00 | Download |