Продукція наших партнерів

АТ «Нікопольський завод феросплавів»

АТ «Нікопольський завод феросплавів» — найбільший в Європі виробник марганцевих феросплавів для виплавки високоякісних сталей. Крім основного виду діяльності, на підприємстві налагоджено виробництво щебенево-піщаної продукції.

Щебінь виготовляється згідно з ТУ У В.2.7-14.2-00186520-121:2006 фракцій: 70-120, 40-70, 20-40, 10-20, 5-20, 0-10, 5-10, 0-5 мм. Є можливість сумішей фракцій та щебеню не фракціонованого. Окрім того в наявності шлак гранульований фракції 0-10 мм.

Сфера застосування — облаштування автошляхів, основ дорожнього покриття, укріплення штучних основ будівель і фундаментів споруд, електротехнічних опор, підсипка територій, дамб, залізнодорожнього покриття, використання у якості заповнювачів і наповнювачів у виробництві бетонів, при рекультивації кар'єрів, при відновлювальних роботах на котлованах, при виробництві мінеральної вати.

Додатково завод пропонує шлак гранульований фракції 0-10 мм. Продукція може використовуватись у якості захисного шару споруд від обстрілів – шебенева продукція дрібних фракцій та гранульованого шлаку упаковується в поліпропиленові мішки виробництва АТ НЗФ.

Враховуючи агресію рф проти України та великі руйнування спричинені ворогом, АТ НЗФ готовий запропонувати до поставки щебеневу продукцію для відновлювальних робіт гідротехнічних та інших пошкоджених споруд та інфраструктури.

Доцільність використання місцевих матеріалів, включаючи матеріали з металургійних шлаків, до яких належать і щебеневі матеріали виробництва АТ НЗФ, встановлено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. №1420-р «Про застосування відходів виробництва в дорожньому будівництві».

Дбаючи про високу якість продукції та її відповідність вимогам замовників, завод постійно проводить великий обсяг дослідницьких та організаційно-технічних заходів. Так, наприкінці квітня 2020 року завершено «Дослідження можливості використання щебеневих матеріалів виробництва АТ НЗФ під час будівництва автомобільних доріг, виконане головною науково-дослідною установою України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд ДП «ДерждорНДІ».

За аналізом результатів досліджень, встановлено, що досліджувані щебеневі матеріали з шлаків металургійних виробництва АТ НЗФ відповідають вимогам ДБН В.2.3-4, вимогам національних та галузевих стандартів, та можуть використовуватись як без в’яжучих, для влаштування щебеневих шарів дорожнього одягу (покриття, основи, додаткової основи) згідно з ДСТУ Б В.2.7-30, так і з використанням в’яжучих у складі асфальтобетонних та оброблених щебенево-піщаних сумішей усіх типів. Особливо просимо звернути увагу, що Додаток А вказаного звіту містить приклади конструкцій дорожнього одягу з використанням щебеневих матеріалів виробництва АТ НЗФ.

Використання щебеневих матеріалів АТ НЗФ рекомендовано листом Державного Агенства Автомобільних Доріг України. Інформація про ферросплавні щебені АТ НЗФ розміщена на «Порталі інновацій в дорожній галузі» ДП «ДерждорНДІ» в підрозділі «Матеріали».

Запрошуємо Вас до використання досліджених щебеневих матеріалів під час будівництва автомобільних доріг, що дозволить оптимізувати витрати матеріальних та енергетичних ресурсів, що сприятиме зниженню вартості дорожніх одягів, та зменшенню техногенного навантаження на навколишнє середовище.

Місячні обсяги виробництва АТ НЗФ щебеневої продукції складають від 10 000 т фракції 10-20 мм до 23 000 т фракції 40-70 мм, шлаку гранульованого – 6000-8000 т.

Вся продукція може оперативно відвантажуватися у піввагонах, та автотранспортом.

Перелік технічної документації:

1. Звіт ДП ДерждорНДІ «Дослідження можливості використання щебеневих матеріалів виробництва АТ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ» під час будівництва автомобільних доріг»

2. Лист Державного Агенства автомобільних доріг України


3.Протокол дослідження питомої активності будівельних матеріалів


4. ТУ У В.2.7-14.2-00186520-121:2006


5.Радіаційні сертифікати на щебінь і шлак гранульований.


6.Паспорти радіаційної якості на щебінь і шлак гранульований

Детальна інформація про щебеневу продукцію АТ НЗФ знаходиться на нашому сайті nzf.com.ua в категорії «Продукція/Щебінь та пісок зі шлаків».

Для отримання додаткової інформації та розміщення замовлень звертайтеся за телефонами:

Мельник Олег Миколайович, начальник відділу збуту:

(05666) 54-548 , melnik@nzf.com.ua

Бай Олена Анатоліївна, комерційний директор:

(05666) 54-235, com_dir@nzf.com.ua

Інші новини

 • Продукція наших партнерів

  Акціонерне підприємство “Запорізький завод феросплавів”

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства

  До уваги ліцензіатів, які здійснюють оптову торгівлю пальним за відсутності місць оптової торгівлі пальним.

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства

  З 01.01.2024 року скасовуються положення щодо ведення переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна.

  Читати повністю
 • Продукція наших партнерів

  ТОВ “ЕКО-ОФІС”. Подаруйте природі другий шанс.

  Читати повністю