Наші клієнти та партнери: українські та іноземні компанії (у Польщі, Румунії, Грузії, тощо)

Пропозиції від наших клієнтів та партнерів

 • ТОВ “КВАРЦИТ ДМ” – інноваційна компанія, що розвиває Васильківське родовище кварцитів в Дніпропетровській області, лише за 5 км від смт. Васильківка.

  Компанія спеціалізується на видобутку якісного кварциту, який застосовується у виробництві феросплавів та динасових виробів у металургійній промисловості.

  Також, є постачальником будівельного щебня, кварцитових сумішей для надійних будівельних та промислових проектів.

 • Автопапа – найбільший авторинок на Кавказі, знаходиться всього за 20 хвилин від столиці Грузії, у місті Руставі.

  Тут Ви знайдете більше 6000 автомобілів на вибір. Наші досвідчені консультанти допоможуть Вам у всіх питаннях – перевірять, оформлять та доставлять авто до України.

  Замовляйте дистанційне супроводження, і наші консультанти зроблять все, щоб Ви заощадили час та отримали надійний автомобіль. Довіряйте свій вибір професіоналам – компанія “Автопапа” завжди на стороні своїх клієнтів.

 • “Європа плюс Дніпро”- радіостанція лідер у Дніпропетровському регіоні за обсягом аудиторії та долею ринку реклами. Партнерство з місцевим ТРК “Скіфія” дозволяє нам надавати повний комплекс послуг по просуванню продукції/послуг нашого клієнта.

  Реклама на “Європі плюс Дніпро” – ефективний інструмент з привабливими цінами. Наша команда допоможе здійснити успішну рекламну кампанію. Довіртеся нашому досвіду та домовтеся про співпрацю для досягнення ваших маркетингових цілей.

 • Найбільший метизний завод в Україні з виробництва різних видів сіток та дротів. ПРАТ «Гарант Метиз Інвест» з виробничими потужностями у м. Жовті Води Дніпропетровської області має технічні можливості виготовити габіони військового призначення з оцинкованого дроту власного виробництва та поставити для оборонних потреб.

  Габіон у зборі, з геотекстилем та збірним замком із пружини, різних розмірів, який може бути розгорнутий за кілька секунд, та наповнений місцевим ґрунтом.

 • Приватне акціонерне товариство “Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат” є одним з найбільших підприємств целюлозно-паперової промисловості України.

  Це комбінат з повним циклом виробництва від переробки вторинної сировини (макулатури), виробництва паперу, картону та гофрованого картону до виготовлення широкого асортименту та різновиду гофротари й картонно-паперових гільз. Комбінат пропонує перспективні рішення споживчої упаковки, які вiдповiдають вимогам внутрішнього та міжнародного ринку.

 • Публічне акціонерне товариство “Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” — один з лідерів целюлозно-паперової галузі України! З 70 річним професійним досвідом та прагненням до подальшого розвитку, спираючись на сучасні тенденції ринку та маркетингові дослідження, комбінат виготовляє екологічно безпечну упаковку та паперову продукцію.

  Жидачівський комбінат — потужне підприємство повного замкнутого циклу виробництва від перероблення вторинної сировини до виробництва паперу, картону, гофрованого картону, гофротари та литої тари, офісного паперу.

 • АТ «Запорізький завод феросплавів» — одне з найбільших підприємств у Європі, монополіст у випуску феросиліцію, вуглецевого феромарганцю та металевого марганцю. Окрім цього, виробляється металургійне вапно, реалізується продукція з відходів виробництва – щебінь.

  Щебінь відповідає вимогам НТД: ТУ У В2.7-14.2-00186520-121: 2006 «щебінь, пісок та щебенево-піщана суміш із шлаків від виробництва марганцевих сплавів.»
  Фракції (мм.): 0 – 5, 5 – 20, 20 – 40, 40 – 70, 40 – 120 мм та інші.

 • ТОВ “ЕКО-ОФІС” – ексклюзивний дилер ПАТ “Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” з реалізації паперу графічного призначення.
  В інтернет магазині компанії можна придбати не лише папір, а й замовити вироби з друком на еко-папері: сети, меню, рекламну продукцію, тощо.
  Долучайтеся до споживачів еко-паперу! Подаруйте природі другий шанс.

 • АТ «Нікопольський завод феросплавів»
  Крім основного виду діяльності, на підприємстві налагоджено виробництво щебенево-піщаної продукції.

  Щебінь виготовляється згідно з ТУ У В.2.7-14.2-00186520-121:2006 фракцій: 70-120, 40-70, 20-40, 10-20, 5-20, 0-10, 5-10, 0-5 мм. Є можливість сумішей фракцій та щебеню не фракціонованого.

  Окрім того в наявності шлак гранульований фракції 0-10 мм.