Продукція наших партнерів

ПАТ “Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”. Виробництво картонно – паперової продукції та литої тари

Публічне акціонерне товариство "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" — один з лідерів целюлозно-паперової галузі України! З 70 річним професійним досвідом та прагненням до подальшого розвитку, спираючись на сучасні тенденції ринку та маркетингові дослідження комбінат виготовляє екологічно безпечні упаковку та паперову продукцію. Жидачівський комбінат — потужне підприємство повного замкнутого циклу виробництва від перероблення вторинної сировини (макулатури) до виробництва паперу, картону, гофрованого картону, гофротари та литої тари (горбкувата прокладка для яєць — лоток для 30 шт. яєць), офісного паперу. Офісний екологічний папір ТМ ECOOFFICE виготовляється за сучасними технологіями форматами А4 (210*297 мм) та А3 (297*420 мм), які скрізь використовуються у документообігу державних та комерційних підприємств.

Слоган “Якщо Ви з нами, Ви запаковані!” повністю демонструє широкі можливості комбінату щодо виробництва асортименту транспортної гофротари (гофроящик 4 клапанний) та різновиду виробів складної конфігурації з 3-, 5 шарового гофрованого картону (самозбірні гофролотки для плодоовочевої продукції, шоу-бокси, гофролотки для м’ясної та молочної продукції й копченої риби, коробки для піци, взуття та інше, а також допоміжні засоби упаковки). Сучасне обладнання, вхідний контроль якості сировини, технологічний контроль кожного етапу виробництва у власній атестованій лабораторії та вихідний контроль зумовлюють високу якість продукції. Виробничі процеси та процеси управління Жидачівського комбінату сертифіковані згідно з ISO 9001, ISO 22000, FSC.

Жидачівський комбінат є переможцем професійних конкурсів “Українська зірка упаковки” 2019 та 2022 років й отримав відзнаку за високу міцність гофрованого картону, точність висікання та якість друку. Статус-нагорода та Національний Сертифікат "Підприємство року 2020" з Міжнародним сертифікатом «The Enterprise of the Year-2020», що завіряється аудиторами Standard Chartered Rating (Німеччина, ЄС) та International Rating Association (Гонконг) підтверджують бездоганну ділову репутацію Жидачівського целюлозно-паперового комбінату! Збережемо довкілля разом!

Відділ продажів: вул. Фабрична, 4, м. Жидачів, Стрийський р-он, Львівська обл., Україна, 81700 Тел.: +38 (03239) 24-077, +38 (068) 298-68-00 (11, 12, 13), +38 050 481 14 12

Email: zbut@zhkpaper.com

Сайт: www.zhkpaper.com

Інші новини

 • Продукція наших партнерів

  Акціонерне підприємство “Запорізький завод феросплавів”

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства

  До уваги ліцензіатів, які здійснюють оптову торгівлю пальним за відсутності місць оптової торгівлі пальним.

  Читати повністю
 • Продукція наших партнерів

  АТ «Нікопольський завод феросплавів»

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства

  З 01.01.2024 року скасовуються положення щодо ведення переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна.

  Читати повністю