Продукція наших партнерів

АТ “НЗФ”. Феросплави

АТ "НЗФ" - стрімкий розвиток технології, швидке впровадження інноваційних проектів, створення нових продуктів і шляхів їх реалізації, забезпечення надійності у відносинах з партнерами.


Продукція:

Феросилікомарганець
Феросилікомарганець - сплав марганцю, кремнію і заліза. Застосовується у металургії у процесі виробництва сталі для її розкислення та легування. Виробляється за державним стандартом України ДСТУ 3548-97 марок Мнс17, Мнс22.

Феромарганець


Феромарганець - сплав марганцю і заліза. Застосовується у металургії у процесі виробництва сталі для її розкислення та легування. Виробляється високовуглецевий і середньовуглецевий феромарганець за державним стандартом України ДСТУ 3547-97 марок Фмн78 і Фмн88.

Флюси


Плавлені флюси застосовуються для електрошлакових технологій (електрошлакового переплаву, лиття, кокільного литва та інших процесів), а також для выплавки сталей і сплавів в електропечах. Для автоматичного і напівавтоматичного дугового і електрошлакового зварювання використовують сипку речовину – флюс, під шаром якого горить дуга або відбувається процес електрошлакового зварювання.

Маса електродна


Електродна маса призначена для одержання безперервних електродів, що самоопалюються для електротермічних печей чорної та кольорової металургії, хімічної промисловості.

Шлакове лиття з вогнено-рідких шлаків


Матеріал з вогненно-рідких шлаків одержав назву "Нікроліт". За твердістю він поступається тільки корунду та алмазу.

Матеріал абразивний


Матеріал абразивний з феросплавних шлаків, застосовується для очищення металевих поверхонь.

Щебінь і пісок зі шлаків марганцевих феросплавів


Щебінь застосовують як заповнювач для бетону, баласту залізничних колій, під час прокладання автомобільних доріг, для утворення дренувальних шарів і т.п.

Продукція торговельної марки "Ніка"


Цех виробництва трикотажу ТМ « НІКА», заснований у 1993р. за участю італійської фірми «SIRCHE». ТМ «Ніка» здійснює розробку та виробництво різноманітного асортименту панчішно-шкарпеткових виробів і безшовного трикотажу. Класичний стиль - візитна картка торговельної марки «НІКА»..

Контакти:

53200, Україна, Дніпропетровська область,
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 310.
Довідкова служба заводу


Тел: +38 (0566) 681 013

Інші новини

 • Моніторинг законодавства за 02.04.2024

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства за 03.04.2024

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства за 08.04.2024

  Читати повністю
 • Продукція наших партнерів

  Акціонерне підприємство “Запорізький завод феросплавів”

  Читати повністю