Моніторинг законодавства

Подаємо звітність про контрольовані операції за 2022 рік.

Державна податкова служба України в роз'ясненні від 20.09.2023 нагадує, що спливає термін для подачі платниками податків звітів про контрольовані операції та повідомлень про участь у міжнародній групі компаній за 2022 рік.

У поточному році останнім днем подання є 2 жовтня 2023 року (так як граничний строк припадає на вихідний день).

При цьому, починаючи з 2022 звітного року, повідомлення про участь у міжнародній групі компаній подають лише платники податків, які є учасниками відповідної міжнародної групи компаній та у звітному році здійснювали контрольовані операції.

Також ДПС нагадує, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану, діють особливі правила притягнення платників податків до відповідальності за порушення податкового законодавства. Тому з метою визначення необхідності проведення самостійного коригування рекомендується платникам податків переглянути проведені як протягом 2022 року, так і попередніх звітних періодів операції на відповідність принципу «витягнутої руки» та скористатись можливістю подання уточнюючих розрахунків без застосування штрафних санкцій та пені.

Інші новини

 • Моніторинг законодавства за 02.04.2024

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства за 03.04.2024

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства за 08.04.2024

  Читати повністю
 • Продукція наших партнерів

  Акціонерне підприємство “Запорізький завод феросплавів”

  Читати повністю