Моніторинг законодавства

Затверджено нові форми документів для наповнення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.

Мінфін наказом від 08.09.2023 № 492 затвердив нові формат даних, структуру, форми та Порядок заповнення електронних документів для наповнення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.
Цей наказ набирає чинності через 90 днів з дня його офіційного опублікування, але не раніше семи місяців з дня припинення або скасування воєнного стану на території України.
З дня набрання чинності цим наказом втратить чинність наказ Мінфіну від 27.11.2018 № 944, яким були затверджені чинні на сьогодні формат даних, структура та форми електронних документів для наповнення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.

Інші новини

 • Продукція наших партнерів

  Акціонерне підприємство “Запорізький завод феросплавів”

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства

  До уваги ліцензіатів, які здійснюють оптову торгівлю пальним за відсутності місць оптової торгівлі пальним.

  Читати повністю
 • Продукція наших партнерів

  АТ «Нікопольський завод феросплавів»

  Читати повністю
 • Моніторинг законодавства

  З 01.01.2024 року скасовуються положення щодо ведення переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна.

  Читати повністю